Kdy do důchodu

Máte už věk, kdy si kladete dotazy, jako jsou například podobné těmto: kdy do důchodu? Rozmýšlíte se, zdali ještě počkat, nebo jestli je lepší vyrazit vzhůru vstříc novému životu. Určitě budete potřebovat někoho, kdo Vám se vším může pomoci. Administrativa není zrovna tím, co by Vás bavilo a rozuměli jste tomu? Pak žádejte pomoc.
Nechte si tedy od zkušených lidí objasnit to, co Vám není známo. Je zde mnoho pojmů, kliček a hříček, na které je třeba si dávat pozor. Najděte si také informace o dobrovolném pojištění, protože právě to přijde velice vhod. Mimo jiné musíte přiložit popis, protože vypovídá o celkové žádosti, a budou v něm zapsány veškeré osobní informace. Tak jak to bude, výpočet starobního důchodu?

Rozhodnutí, konečné?

Rozhodnutí bude stát pouze na Vás a nikom jiném. Můžete si nechat pomoci od odborníků, ale pochopitelně se můžete do všeho pustit sami. Rozhodněte si sami, kolik času, peněz a nervů chcete do takové věci investovat. Uvidíte sami, že se na otázku kdy do důchodu, odpoví skutečně snadno.