Mistrovství světa!

Včera jsem měla možnost být divákem velkého zápasu v rámci mistrovství světa v hokejbale. Amerika proti České republice hrála zápas v základní skupině. Kromě toho, že Češi nakonec ve výsledku prohráli na nájezdy, to byl úchvatný zážitek. Na to, že hokejbal není zase až tak známým sportem, musím říci, že mě překvapilo, kolik fanoušků v hale bylo. Téměř šest tisíc!
Fronta na lístky nebyla na první pohled zrovna krátká, ale nakonec jsme ji vystáli během pěti minut. Lístky stály úplně směšnou sumu, rovných 100,- Kč. Nicméně, umožnilo to přijít velké skupině lidí, samozřejmě i s dětmi.
Po kontrole vstupenky u vstupu do haly jsme dostali na ruku pásku, která nás opravňovala po dobu celého dne k pohybu po celém areálu mistrovství, včetně venkovních atrakcí.

Ušli jsme sotva pět metrů a už nás odchytila slečna brigádnice, která měla usebe razítka. Razítko bylo ve tvaru naší české vlajky. Slečna také zkušeně vzápětí vytáhla barvičky na obličej a mohla nám tak naše tváře zkrášlit vlajkou, abychom byli opravdu super fanoušky už od pohledu.